Nenašli jste, co jste potřebovali? Napište nám na info@pastry.cz ! :)

Carma

Carma-logoCarma je švýcarským partnerem pro dezerty, kterého si vybírají šéfkuchaři, čokolatiéři a cukráři po celém světě. Profesionálům v oblasti čokolády poskytuje pevný základ se spolehlivostí švýcarského řemesla.

 

Historie společnosti Carma

Společnost Carma vznikla v roce 1931 v Curychu ve Švýcarsku díky zápalu vizionářského zakladatele Carla Maentlera. Maentlerovým posláním bylo zanechat trvalou stopu ve švýcarské kultuře výroby dezertů tím, že pekařům a cukrářům usnadní pracovní život. Díky nabídce surovin nejvyšší kvality a zpracovatelnosti se společnost Carma rychle stala spolehlivým partnerem pekařů a cukrářů.

svycarska-cokolada-carma

Maentlerův duch a poslání jsou v přístupu společnosti Carma stále živé. Život v profesionální kuchyni je náročnější a složitější než kdykoli předtím: musíte pracovat rychleji a každý den plnit měnící se očekávání zákazníků. Abyste mohli inspirovat svou kreativitu, potřebujete ty nejspolehlivější a nejkvalitnější suroviny.

Carma spojuje švýcarské řemeslné umění s tou nejlepší chutí a nabízí vybranou paletu ingrediencí, které posílí vaši jistotu při řešení každodenních úkolů. Velmi důležité je pro ně odhodlání zachovat budoucnost čokolády, a proto se usilovně snaží, aby se udržitelná čokoláda stala normou.

Čokolády Carma

Švýcarská čokoláda Carma se vyrábí podle 50 let staré prověřené receptury. Díky švýcarskému mléku má perfektně vyváženou chuť, ve které se snoubí krémovitost mléka a bohatá chuť kakaa. Univerzálnost této čokolády Vám umožní přípravu širokého spektra čokoládových dekorací, tabulek, pralinek a dezertů. Čokoláda Carma se prodává v balení ve formě malých čokoládových mincí. Vybírat můžete z bílé Nuit Blanche 37%, hořké černé Zabuye 83% a mléčné hnědé Milk Des Alpes 35%

 

Nabídka prémiových švýcarských čokolád CARMA v nabídce našeho eshopu www.Pastry.cz:

carma black zabuye couverture chocolate buttons 1 5kg p10901 27225 image
837,40 Kč bez DPH
963 Kč

CARMA čokoláda hořká BLACK ZABUYE 83% - Black Couverture. Švýcarská hořká čokoláda výjimečná pro svou černou barvu....

Kód: CHD-N199BLZAE6-Z71
carma white nuit blanche couverture chocolate buttons 1 5kg p10905 27229 image
712,20 Kč bez DPH
819 Kč

CARMA čokoláda bílá Nuit Blanche 37% - White Couverture. Švýcarská bílá čokoláda výjimečná pro...

Kód: CHW-N153NUBLE6-Z71
carma milk des alpes couverture chocolate buttons 1 5kg
664,30 Kč bez DPH
764 Kč

CARMA čokoláda mléčná DES ALPES 35% - Milk Couverture. Švýcarská mléčná čokoláda vyráběná podle 50...

Kód: CHM-Q008DALPE6-Z71