Carma

Carma-logoCarma je švýcarským partnerem pro dezerty, kterého si vybírají šéfkuchaři, čokolatiéři a cukráři po celém světě. Profesionálům v oblasti čokolády poskytuje pevný základ se spolehlivostí švýcarského řemesla.

 

Historie společnosti Carma

Společnost Carma vznikla v roce 1931 v Curychu ve Švýcarsku díky zápalu vizionářského zakladatele Carla Maentlera. Maentlerovým posláním bylo zanechat trvalou stopu ve švýcarské kultuře výroby dezertů tím, že pekařům a cukrářům usnadní pracovní život. Díky nabídce surovin nejvyšší kvality a zpracovatelnosti se společnost Carma rychle stala spolehlivým partnerem pekařů a cukrářů.

svycarska-cokolada-carma

Maentlerův duch a poslání jsou v přístupu společnosti Carma stále živé. Život v profesionální kuchyni je náročnější a složitější než kdykoli předtím: musíte pracovat rychleji a každý den plnit měnící se očekávání zákazníků. Abyste mohli inspirovat svou kreativitu, potřebujete ty nejspolehlivější a nejkvalitnější suroviny.

Carma spojuje švýcarské řemeslné umění s tou nejlepší chutí a nabízí vybranou paletu ingrediencí, které posílí vaši jistotu při řešení každodenních úkolů. Velmi důležité je pro ně odhodlání zachovat budoucnost čokolády, a proto se usilovně snaží, aby se udržitelná čokoláda stala normou.

Čokolády Carma

Švýcarská čokoláda Carma se vyrábí podle 50 let staré prověřené receptury. Díky švýcarskému mléku má perfektně vyváženou chuť, ve které se snoubí krémovitost mléka a bohatá chuť kakaa. Univerzálnost této čokolády Vám umožní přípravu širokého spektra čokoládových dekorací, tabulek, pralinek a dezertů. Čokoláda Carma se prodává v balení ve formě malých čokoládových mincí. Vybírat můžete z bílé Nuit Blanche 37%, hořké černé Zabuye 83%, mléčné hnědé Milk Des Alpes 35%, růžové ruby AZALINA 40% a karamelové GOLD QUINTIN 31%.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz