HF Pastry Academy

Cukrářská akademie, která nabízí velkou škálu praktických cukrářských kurzů jak pro začátečníky, tak profesionální cukráře.  

Aktuálně mají v nabídce jednodenní, dvoudenní a pětidenní kurzy na různá témata - Vše o čokoládě, Macarons a Low sugar macarons, Sweet bar, Éclairs, Odpalované těsto, Slaná cukrařina, Slavnostní dorty, Dorty, Moderní česká cukrařina, Moderní francouzské dezerty, aj. 

Pro ty, kteří žádají individuální přístup, si připravili možnost jednodenního či dvoudenního individuálního cukrářského kurzu, šitého na míru Vašim požadavkům. 

Pro firemní klientelu (cukrárny, kavárny, restaurace, hotely) jsou k dispozici formou individuálních kurzů nebo konzultací, v rámci kterých pomůžou s vymyšlením konceptu, vytvořením receptur na míru, zaučením cukrářů, nastavením skladového hospodářství a dalšími aktivitami.

 

Cukrářská kniha MASTERCLASS by Helena Fléglová

 

Kniha-Masterclass-by-Helena-FleglovaPrvní cukrářská kniha svého druhu v České republice, která obsahuje spoustu cukrářských receptů, kde se naučíte všemožným technikám za použití těch nejlepších surovin. Kniha je zpracována tak, aby byla uchopitelná pro každého i začínajícího cukráře. Najdete v ní vždy detailní popis receptu, krásné ilustrace a fotografie, abyste si mohli udělat obrázek o tom, jak bude výsledný dezert vypadat. Kniha je celá v češtině.

Kniha Masterclass je rozdělená do několika tématických částí. Najdete v ní sekce Odpalované těsto, Listové těsto, Monoporcové dezerty, Dorty, Skleničkové dezerty, Makronky, Zmrzlina, Čokoláda, aj. Nechybí zde ani základní informace o cukrářských surovinách jako jsou pektin, želatina, cukry, či čokoláda.
 

Jako bonus v knize naleznete bližší vysvětlení všech použitých surovin a příběh skvělé cukrářky, zakladatelky pražské HF Pastry Academy a školitelky Heleny Fléglové.

 

Cukrářské kurzy HF Pastry Academy od Heleny Fléglové

Přehled aktuálních online nebo individuálních cukrářských kurzů naleznete na www.hfpastryacademy.cz

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz