Nenašli jste, co jste potřebovali? Napište nám na info@pastry.cz ! :)

Čokoláda Callebaut do fontány

Nejprodávanější

Chocolate for fountains milk GPC
 
980 Kč
(809,90 Kč bez DPH)
Chocolate for fountains dark GPC
 
925 Kč
(764,50 Kč bez DPH)
2 položek celkem
Chocolate for fountains milk GPC
809,90 Kč bez DPH
980 Kč

CALLEBAUT Čokoláda mléčná do fontány 37,8% Mléčná čokoláda do fontány s vyváženou karamelovou chutí. Tyto čokolády jsou vyráběny...

Kód: CHM-N823FOUNE4-U71
Chocolate for fountains dark GPC
764,50 Kč bez DPH
925 Kč

CALLEBAUT Čokoláda tmavá do fontány 57,6% Tmavá čokoláda do fontány s vyváženým poměrem mezi sladkou a kakaovou chutí. Tyto čokolády jsou vyráběny...

Kód: CHD-N811FOUNE4-U71

Callebaut_smallČokolády Callebaut do fontány jsou vyráběny speciálně pro použití do čokoládových fontán a fondue. Jedná se o nejjemnější belgickou čokoládu bohatou na kakaové máslo, což zaručuje jejich nejvyšší kvalitu a velmi dobrou tekutost.

Nejkvalitnější belgická čokoláda Callebaut do fontán (Fountain Chocolate) se nyní vyrábí z vysledovatelných kakaových bobů. Můžete je vysledovat až ke komunitám kakaových farmářů, kteří je pěstují. Důraz je kladen na 100% udržitelnost pěstování kakaa.

Zakoupením čokolád Callebaut do fontány podpoříte přímé pěstitele kakaa:

Callebaut Nadace Cocoa Horizons"Z každého balení belgické čokolády Callebaut, které zakoupíte, se investuje část zpět do udržitelného pěstování kakaa prostřednictvím Nadace Cocoa Horizons. Ta podporuje přímé pěstitele kakaa v západní Africe. Díky tomu mohou tito drobní pěstitelé rozvinout své malé hospodářství a vybudovat prosperující kakaové plantáže. Motivuje i mladou generaci a hlavně ženy, věnovat se tomuto řemeslu, stát se nezávislými a uživit své rodiny.

TIP: Po kliknutí na ozubené kolečko si můžete přepnout titulky do češtiny