Čokoláda Callebaut do fontány

Čokolády Callebaut vhodné na rozpouštění ve fontáně, mají vyšší podíl kakaového másla a jsou více tekuté. 

Tyto čokolády jsou vyráběny speciálně pro použití do čokoládových fontán a fondueJedná se o nejjemnější belgickou čokoláduČokolády jsou bohaté na kakaové máslo, což zaručuje jejich nejvyšší kvalitu a dobrou tekutost.

Nejprodávanější

CALLEBAUT ČOKOLÁDA DO FONTÁN MLÉČNÁ (37,8%) 2,5kg
 
1 011 Kč
CALLEBAUT ČOKOLÁDA DO FONTÁN TMAVÁ (57,6%) 2,5kg
 
937 Kč
2 položek celkem
CALLEBAUT ČOKOLÁDA DO FONTÁN MLÉČNÁ (37,8%) 2,5kg
1 011 Kč

CALLEBAUT ČOKOLÁDA DO FONTÁN MLÉČNÁ 37,8% (2,5 kg) Mléčná čokoláda do fontány s vyváženou karamelovou chutí. Tyto čokolády jsou vyráběny speciálně...

Kód: CHM-N823FOUNE4-U71
CALLEBAUT ČOKOLÁDA DO FONTÁN TMAVÁ (57,6%) 2,5kg
937 Kč

CALLEBAUT ČOKOLÁDA DO FONTÁN TMAVÁ 57,6% Tmavá čokoláda do fontány s vyváženým poměrem mezi sladkou a kakaovou chutí. Tyto čokolády jsou vyráběny speciálně pro...

Kód: CHD-N811FOUNE4-U71

Čokoláda Callebaut do fontány

Callebaut_smallČokolády Callebaut do fontány jsou vyráběny speciálně pro použití do čokoládových fontán a fondue. Jedná se o nejjemnější belgickou čokoládu bohatou na kakaové máslo, což zaručuje jejich nejvyšší kvalitu a velmi dobrou tekutost.

Nejkvalitnější belgická čokoláda Callebaut do fontán (Fountain Chocolate) se nyní vyrábí z vysledovatelných kakaových bobů. Můžete je vysledovat až ke komunitám kakaových farmářů, kteří je pěstují. Důraz je kladen na 100% udržitelnost pěstování kakaa.

Zakoupením čokolád Callebaut do fontány podpoříte přímé pěstitele kakaa:

Callebaut Nadace Cocoa Horizons"Z každého balení belgické čokolády Callebaut, které zakoupíte, se investuje část zpět do udržitelného pěstování kakaa prostřednictvím Nadace Cocoa Horizons. Ta podporuje přímé pěstitele kakaa v západní Africe. Díky tomu mohou tito drobní pěstitelé rozvinout své malé hospodářství a vybudovat prosperující kakaové plantáže. Motivuje i mladou generaci a hlavně ženy, věnovat se tomuto řemeslu, stát se nezávislými a uživit své rodiny.

TIP: Po kliknutí na ozubené kolečko si můžete přepnout titulky do češtiny

doprava
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz