Nenašli jste, co jste potřebovali? Napište nám na info@pastry.cz ! :)

Callebaut

Callebaut_smallBarry Callebaut Belgium N.V. je švýcarsko-belgická společnost, největší výrobce čokoládových produktů na světě. Označení čokolády Callebaut se stalo synonymem pro nejkvalitnější belgickou čokoládu. Barry Callebaut používá pro výrobu svých prémiových belgických a švýcarských čokolád  jen ty nejkvalitnější ingredience a svou ikonickou a nezaměnitelnou "Finest Belgian Chocolate" vyrábí v srdci Belgie již déle, než 100 let. Na čokolády Callebaut se denně spoléhají šéfcukráři a výrobci čokolád na celém světě.

Skupina Barry Callebaut se sídlem ve Švýcarsku vznikla spojením belgického výrobce čokolády Callebaut s francouzským producentem čokolády Cacao Barry v roce 1996. Skupina je od roku 1998 kotována na švýcarské burze SIX. Po integraci získaného obchodu s kakaem od Petry Potraviny do skupiny Barry Callebaut Group v červnu 2013 je společnost nyní největším výrobcem jak čokoládových, tak kakaových produktů. 

 
Barry Callebaut má jedinečnou pozici na trzích s průmyslovou čokoládou a kakaem
 
S více než 175 lety čokoládového dědictví má skupina Barry Callebaut Group bezkonkurenční kombinaci odborných znalostí v oblasti kakaa a čokolády. Díky vedoucí pozici v oblasti inovací pomáhá svým zákazníkům neustále růst. 
 

25% všech čokoládových a kakaových produktů konzumovaných na světě jsou od Barry Callebaut.

barry-callebaut-cokolady

Skupina Barry Callebaut jako společnost zaměřená na obchod spolupracuje s celým potravinářským průmyslem, od globálních a lokálních výrobců potravin, až po řemeslné a profesionální uživatele čokolády, jako jsou čokolatiéři, cukráři, pekaři, hotely, restaurace nebo cateringové společnosti.

Zákazníkům poskytuje výrobky a služby s přidanou hodnotou, přizpůsobené specifickým potřebám trhu, které předbíhají trendy.

Společnost Barry Callebaut je největším světovým dodavatelem gurmánských čokolád a čokoládových specialit prostřednictvím tří globálních značek Callebaut®, Cacao Barry® a Carma® , stejně jako specialisty na čokoládové dekorace Mona Lisa® a prémiového holandského kakaa Van Houten.

 Barry Callebaut logoCacao Barry logoMona Lisa logoCarma logoVan Houten logo

 

Ruby čokoláda Callebaut

Barry Callebaut poprvé v roce 2017 vyrobila rubínovou čokoládu (RUBY chocolate RB1). Tato čokoláda byla slavnostně představena na soukromé akci v Šanghaji v Číně. RUBY bývá někdy označována jako „čtvrtý druh čokolády“, vedle mléčné, hořké a bílé čokolády

Je vyrobena ze speciálně vypěstovaných červených kakaový bobů a její barva je tmavě růžováRUBY je zcela bez přidaných barviv a aromat, má příjemně osvěžující ovocnou chuť s mírně kyselými tóny. Díky RUBY můžete objevit nové možnosti párování čokolády s dalšími ingrediencemi.

Nadace Cocoa Horizons a udržitelné pěstování kakaa 

CALLEBAUT Nadace Cocoa Horizons

Nejkvalitnější belgická čokoláda Callebaut se vyrábí z vysledovatelných kakaových bobů. To znamená, že je možné je vysledovat až ke komunitám konkrétních kakaových farmářů, kteří je pěstují. Důraz je kladen na 100% udržitelnost pěstování kakaa.

"Z každého balení belgické čokolády Callebaut, které zakoupíte, se investuje část zpět do udržitelného pěstování kakaa prostřednictvím Nadace Cocoa Horizons. Ta podporuje přímé pěstitele kakaa v západní Africe. Díky tomu mohou tito drobní pěstitelé rozvinout své malé hospodářství a vybudovat prosperující kakaové plantáže. Motivuje i mladou generaci a hlavně ženy, věnovat se tomuto řemeslu, stát se nezávislými a uživit své rodiny.

Callebaut Nadace Cocoa Horizons pěstitelka kakaa a matka tří dětí Naomi

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení