Vítejte na stránkách Pastry, kde najdete vše pro Vaše sladká kouzla:)

Cukrářské kurzy HF

DOPORUČUJEME HF PASTRY ACADEMY!

Snímek obrazovky 2021-03-01 v 18.34.30HF Pastry Academy je nejlepší cukrářská akademie, která nabízí velkou škálu praktických cukrářských kurzů jak pro začátečníky, tak profesionální cukráře.  

Aktuálně mají v nabídce jednodenní, dvoudenní a pětidenní kurzy na různá témata - Vše o čokoládě, Macarons a Low sugar macarons, Sweet bar, Éclairs, Odpalované těsto, Slaná cukrařina, Slavnostní dorty, Dorty, Moderní česká cukrařina, Moderní francouzské dezerty, aj. 

Pro ty, kteří žádají individuální přístup, si připravili možnost jednodenního či dvoudenního individuálního cukrářského kurzu, šitého na míru Vašim požadavkům. 

Pro firemní klientelu (cukrárny, kavárny, restaurace, hotely) jsou k dispozici formou individuálních kurzů nebo konzultací, v rámci kterých pomůžou s vymyšlením konceptu, vytvořením receptur na míru, zaučením cukrářů, nastavením skladového hospodářství a dalšími aktivitami.

Přehled aktuálních online nebo individuálních cukrářských kurzů naleznete na www.hfpastryacademy.cz

 

Již nyní si můžete zakoupit novou knihu MASTERCLASS by Helena Fléglová

Jedná se o první kniha svého druhu v České republice, která obsahuje spoustu cukrářských receptů, kde se naučíte všemožným technikám za použití těch nejlepších surovin. Kniha je zpracována tak, aby byla uchopitelná pro každého. Najdete v ní vždy detailní popis receptu a krásné ilustrace a fotografie, abyste si mohli udělat obrázek o tom, jak bude výsledný dezert složený. Kniha je celá v češtině.

Jako bonus v ní naleznete bližší vysvětlení všech použitých surovin a příběh skvělé cukrářky, zakladatelky pražské HF Pastry Academy a školitelky Heleny Fléglové.

 

low-res - 63

Pro více informací kliknětě na obrázek či logo.